Obserwatorzy

Moja Pasja:)

To nie sztuka coś dostać , kupić, przysposobić i tym wnętrza przyozdobić , sztuką jest sercem poczuć , a własnymi rękami coś z niczego zrobić.
Blog ten jest wizytówką moich prac, które wykonałam na różne okazje i zamówienia . Zapraszam :)środa, 19 czerwca 2013

Festyn Rodzinny - 15.05.2013r.

 Witam wszystkich Was Kochani ,
moich stałych i nowo-przybyłych Obserwatorów mojego  bloga
 Ostatnio znów miałam  bardzo prawowite dni, wykonywałam prace na Festyn Rodzinny w ZS Zalewo , który odbył się 15.06.2013r., efekty mojej pracy  oceńcie Kochani  sami.
Jak sam tytuł posta wskazuje tematem głównym jest Rodzina i w tym kierunku zrobiłam jedna z prac...
 Rodzina
 to najcudowniejsza i najbardziej wartościowa Inwestycja w Życiu każdego z nas jaką Pan Bóg nas obdarza , więc doceniajmy to co dostajemy od Życia...:)
"Rodzinne Auto Życia" ,
 symbolika jaką zamieściłam w tym Aucie jest głębokim i wymownym przesłaniem odnoszącym się do Rodziny.
A oto  dekoracja najbliższa  memu sercu ,  przypomina mi  mój rodzinny dom...)Filiżanka - " złudzenie" ... zapraszam na herbatkę kwiatową...:) 
Studnia szczęścia...:)
Motyl  z rajstop   mały  zwiastun radości ...:)


Zestaw prac , które wykonałam na Festyn Rodzinny w ZS Zalewo.

\Moi  Mili
  tak na koniec tego posta chciałabym Wam Wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować za wszystkie przemiłe komentarze , odwiedziny na moim profilu Nk, Fb i tu na blogu  , oceny i mejle.
Bardzo dziękuję wszystkim moim Znajomym  za wszystkie słowa uznania i podziwu dla mojego talentu , a w szczególności z serca serdecznie dziękuję dla Pani Agnieszki Dybikowskiej , dzięki  której mogłam  stać się jednym ze sponsorów i zaprezentować swoje prace  podczas Festynu Rodzinnego w ZS Zalewo , bardzo to doceniam i jestem  bardzo wdzięczna za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Jestem najszczęśliwsza wtedy kiedy mogę bezinteresownie pomóc innym choć mi samej nie jest w życiu łatwo to w momencie kiedy daję coś od siebie dla innych wszystko inne idzie w cień... i tak jak w piosence poniżej mój każdy dzień z kolorów tęczy  wtedy składa się ...

  Kochani dziękuję za to ,że po  prostu Jesteście !!!
Pozdrawiam życząc miłego wieczorku
Joanna...;)

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...